Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Chodel - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

20 243 zł450 m² 44,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Chodel, ul. Partyzantów 57 450 m Powiat opolski, woj. lubelskie Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 450 m , usytuowany w centrum Chodla, przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

3 800 zł120 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w miejscowości Nałęczów. Piętro w domu, w kameralnej dzielnicy z widokiem na wąwóz. Spacerem 5min do parku. Poziom I: salon.

Szczegóły ogłoszenia

80,12 zł/m²32,45 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 32,5 m , zlokalizowany przy jednym z głównych wejść do Galerii Stokrotka w Opolu Lubelskim największym punkcie handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²96 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 96m2, lublin, konstantynów Lokal typu "open space", możliwość dostosowania lokalu według potrzeb najemcy, doskonała lokalizacja handlowo-usługowa, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

119 200 zł5 960 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:115 179 m²

Hala produkcyjno-magazynowa ok 6000 m2 z suwnicami Do wynajęcia oferujemy Państwu 5960 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej w hali znajdującej się w Lublinie w dzielnicy Wrotków.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł120 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament w Nałęczowie znajdujący się na pierwszym piętrze i poddaszu w domu na ul. Sienkiewicza. Piętro: przedpokój Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

30 136 zł3 767 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek - hala produkcyjna oraz część biurowa - położona w Kraśniku. Dobry dojazd. Konstrukcja hali produkcyjnej stalowa jednokondygnacyjna, ściany osłonowe z cegły. Dach hali.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²108 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy o funkcji handlowo - ekspozycyjnej zlokalizowany na parterze budynku biurowo - usługowego przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Bezpośrednio przy budynku (lokalu) miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 35 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Kraśniku Fabrycznym. Usytuowany na wysokim parterze, w pasażu handlowym - w sąsiedztwie dużego.

Szczegóły ogłoszenia

58,82 zł/m²17 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny o powierzchni około 17m2 - Kraśnik - Centrum Wejście z ulicy, miejsce o dużym natężeniu ruchu, pomieszczenie socjalne, toaleta Ogrzewanie gazowe, lokal doskonały na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij